Organic Revamp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kadın saç stilistlerinin son zamanlarda en çok kullandığı ve en çok beğendiği ürünlerin başında organic revamp gelmektedir. Son zamanlarda piyasaya sürülen ve çok başarılı sonuçlara imza atmayı başaran bu ürün sayesinde saçlarınız çok daha güzel bir görüntüye sahip olabilir. Peki bu organic revamp nedir? Organic revamp nasıl kullanılır? Hazırsanız bu sorularınıza yanıtları yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Organic Revamp Nedir?

Organic revamp son yıllarda ortaya çıkan Olaplex ürününe benzer bir üründür. Saç açma işlemlerinde kullanılan kimyasalların saçlarınıza oluşturduğu olumsuz etkileri ortadan kaldıran bir üründür. Özellikle saç açan amonyak gibi maddelerin saçları yakması, saçların kopması veya kırılmasına neden olduğu bilinir. Bu ürün sayesinde saç açma işlemlerinde artık bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Bu sayede çok daha sağlıklı bir saç ile saçınız açılabilir. Organic revamp asıl olarak onarıcı bir saç bakım ürünüdür. En önemli özelliği ise kesinlikle organik ürünlerden oluşmasıdır.

Saç kimyasallar ile ve sıcak uygulamaları nedeniyle kaybettiği protein, nem, aminoasit, şeker gibi organik maddeler ile saçı besler ve kaybettiği organik maddeleri tekrar saça kazandırır. Bu sayede saçınız boyama ve açma işleminde kaybettiği sağlığına tekrar hızla kavuşur.

Organic Revamp Nasıl Kullanılır?

Organic Revamp saçınıza açma işlemi yapmadan önce kullanabileceğiniz gibi işlemi yaptıktan sonra da gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Saç rengini açan maddelerin saçlarınıza vereceği zararı en aza indirmek amacıyla açıcının içerisine veya boyaya eklenerek de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Peki organic revamp ürünü içerisinde neler var? İçeriğinde yer alan hangi ürünler sayesinde bu güçlü sağlıklı etkiye sahip olabiliyor?

İçeriğinde Yer Alan Ürünler Nelerdir?

İçeriğinde organik kafes otu, organik aloe vera, magnezyum tuzu ve hindistan cevizi gibi birçok madde bulunmaktadır. Bu maddelerin eklenirken her biri ayrı bir amaca hizmet etmesi açısından eklenmiştir. Örneğin içeriğinde yer alan organik kafes otu sayesinde saçların daha hızlı şekilde uzamaktadır. Yine yer alan aloe vera saç derinizdeki yanma ve kaşıntıyı gidermek gibi bir görev üstlenir.

Hindistan cevizi ise içeriğindeki yağ sayesinde saçlarınızda su tutar ve yıpranmasını, kurumasını önler. Magnezyum tuzu saçların kırılmasını engellerken kinoa ise saçın hacim ve güç kazanmasında etkilidir. Bu ürünler sayesinde saçlarınız işlem sonrasında eski gücüne anında kavuşur ve parıltılı duruşuna anında tekrar döner.

Yorum yapın